Reklama

Śmiertelne potrącenie. Mieszkaniec naszego powiatu zginął na miejscu

30/12/2019 08:14

Do tragicznego w skutkach potrącenia doszło w sobotę nad ranem. Ofiarą śmiertelną jest mieszkaniec powiatu łomżyńskiego. Według wstępnych ustaleń 44-latek szedł środkiem drogi i nie miał na sobie żadnych elementów odblaskowych.

Do tragedii doszło w sobotę nad ranem, na granicy Ostrołęki i Zabrodzia (gm. Olszewo-Borki). O zdarzeniu informuje portal Moja Ostrołęka.

Według relacji policji, kierująca audi 44-letnia kobieta na nieoświetlonej drodze potrąciła mężczyznę, który w wyniku zderzenia zginął na miejscu. Wstępne ustalenia wskazywały na to, że pieszy poruszał się środkiem drogi i nie posiadał odblasków.  Policjanci musieli ustalić też jego tożsamość.Teraz wiemy, że ofiarą śmiertelną wypadku jest 44-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego.

Reklama

Pamiętajmy, że noszenie elementów odblaskowych podnosi nasze bezpieczeństwo. Używanie odblasków po zmroku poza obszarem zabudowanym jest obowiązkiem. Warto jednak nosić je także w miastach.

fot. Moja Ostrołęka

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości