Reklama

Śmiertelny wypadek w gminie Wysokie Mazowieckie. Nie żyje 42-letni kierowca

17/07/2023 22:28

Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło dziś wieczorem na trasie między miejscowościami Wróble i Buczyno Mikosy w gminie Wysokie Mazowieckie. Niestety, w wyniku tego wypadku zginął 42-letni mężczyzna.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 42-letni kierowca renault, jadąc od miejscowości Wróble, najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w drzewo, a następnie w dacię, którą podróżowało dwóch mężczyzn. Niestety kierujący renault poniósł śmierć na miejscu - informuje wysokomazowiecka policja.

Droga jest zablokowana. Policjanci wykonują czynności na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości