Reklama

Śniadowianie jadą do Ostrołęki

Przed zespołem Dariusza Narolewskiego trzeci mecz kontrolny.

W niedzielę o godz. 14:00 ekipa KS-u Śniadowo zagra na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Ostrołęce. Rywalem naszych będzie Rzekunianka Rzekuń, czyli piąta ekipa Klasy Okręgowej w okręgu ciechanowsko-ostrołęckim.

KS zaczął sparingi od wygranej 3:0 z ŁKS-em II Łomża po golach: zawodnika testowanego, Krystiana Pawczyńskiego i Łukasza Świderskiego. W tygodniu śniadowianie ulegli 0:4 pierwszej drużynie z Łomży.
 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 01/02/2025 10:15
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości