Kierujący BMW ściął drzewo, a następnie zniszczył barierki oddzielające pasy ruchu. Obecnie w obu stronach ruch odbywa się jednym pasem.
Do zdarzenia doszło dziś około godziny 13:00 na ulicy Zawadzkiej w Łomży. Kierujący BMW jadący od strony ulicy Sikorskiego z niewiadomych przyczyn stracił panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo, a następnie ściął barierki.
Na miejscu pracują strażacy i policjanci. W obu kierunkach ruch odbywa się jednym pasem.
Policja zaklasyfikowała zdarzenie jako kolizję. Kierowca był trzeźwy. Nikt nie ucierpiał.