Reklama

Spektakularna kolizja na Zawadzkiej. BMW ścięło drzewo i roztrzaskało barierki [FOTO]

04/12/2025 13:45

Kierujący BMW ściął drzewo, a następnie zniszczył barierki oddzielające pasy ruchu. Obecnie w obu stronach ruch odbywa się jednym pasem.

Do zdarzenia doszło dziś około godziny 13:00 na ulicy Zawadzkiej w Łomży. Kierujący BMW jadący od strony ulicy Sikorskiego z niewiadomych przyczyn stracił panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo, a następnie ściął barierki.  

Na miejscu pracują strażacy i policjanci. W obu kierunkach ruch odbywa się jednym pasem.

Policja zaklasyfikowała zdarzenie jako kolizję. Kierowca był trzeźwy. Nikt nie ucierpiał.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 04/12/2025 15:53
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości