Reklama

Sprawca brutalnego pobicia w areszcie poczeka na rozprawę

29/09/2025 09:34

Za brutalne pobicie kobiety i grożenie śmiercią jej bliskim Artur B. trafił na trzy miesiące do aresztu – zdecydował Sąd Rejonowy w Zambrowie. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

Prokuratura Rejonowa w Zambrowie nadzoruje postępowanie przeciwko Arturowi B. Jest on podejrzany o dokonanie uszkodzenia ciała pokrzywdzonej kobiety poprzez zadanie jej ciosów pięścią po twarzy i głowie oraz kopiąc po ciele. Spowodował tym obrażenia przekraczające 7 dni.

Jak podaje Prokuratura Okręgowa w Łomży kierował on również groźby karalne.

- Dwukrotne kierował groźby karalne popełnienia przestępstw polegających na uszkodzeniu ciała i pozbawieniu życia partnera tej samej pokrzywdzonej oraz kierował groźby karalne wobec innej pokrzywdzonej popełnienia przestępstwa uszkodzenia ciała jej syna oraz zniszczenia i spalenia gospodarstwa. Groźby wzbudziły u obu pokrzywdzonych uzasadnione obawy, że zostaną spełnione- informuje prokuratura. 

Reklama

Sąd Rejonowy w Zambrowie na posiedzeniu w dniu 19 września 2025 roku uwzględnił wniosek prokuratora i zastosował wobec Artura B. środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy, tj. do dnia 17 grudnia 2025 roku.

Sprawcy grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Źródło: Prokuratura Okręgowa w Łomży Aktualizacja: 02/10/2025 16:47
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama