Reklama

Sprawili dzieciom mnóstwo radości! [VIDEO i FOTO]

18/05/2017 05:58

Mnóstwo radości sprawili dzieciom organizatorzy "Festiwalu radości z pływania" zorganizowanego w ramach programu Kinder+Sport przez Grupę Ferrero we współpracy z UKS "Butterfly" i MOSiR-em w Łomży. W zawodach uczestniczyło blisko 120 dzieci z klas drugich szkół podstawowych nr 2 i 10.

Ze względu na różny poziom umiejętności pływackich, młodzi uczestnicy Festiwalu Kinder+Sport podzieleni zostali na dwie grupy. Do pierwszej trafiły dzieci potrafiące już dobrze pływać, a w drugiej te, które dopiero się tego uczą.

Zawody, w których uczestniczyli młodzi pływacy, polegały na rywalizacji zespołowej pomiędzy drużynami. Nie było rywalizacji indywidualnej. Głównie były to różnego rodzaju sztafety, gdzie zamiast pałeczki przekazywano sobie różne inne przedmioty.

Festiwal zorganizowany został w Łomży po raz pierwszy, ale już są plany kolejnych. Dzieciom taka zabawa bardzo się podobała, a nagrodą za wysiłek były oryginalne medale, które trafiły do każdego z uczestników imprezy.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości