Sześcioro zawodników Młodzieżowego Klubu Sportowego Medyk reprezentowało w sobotę Łomżę w zawodach Pucharu Polski P1 w taekwondo olimpijskim Hidori Cup. Dwójka z nich powróciła do domu z medalami. W zawodach wzięło udział około 350 zawodników z całej Polski.
W sobotę 13 maja w Olecku łomżyńscy taekwondziści wystartowali w Pucharze Polski P1 w taekwondo olimpijskim Hidori Cup. W zawodach wzięło udział około 350 zawodników z całej Polski. Młodzieżowy Klub Sportowy Medyk reprezentowało sześcioro zawodników.
Srebrny medal wywalczył Dawid Sakowski w kategorii młodzika, natomiast w tej samej kategorii wiekowej brązowy medal zdobyła Agnieszka Łapińska. Pozostali zawodnicy uplasowali się tuż za podium.
Trener: Paweł Remiszewski
Sponsor: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Piątnica