Reklama

Srebro i brąz taekwondzistów Medyka

15/05/2017 10:48

Sześcioro zawodników Młodzieżowego Klubu Sportowego Medyk reprezentowało w sobotę Łomżę w zawodach Pucharu Polski P1 w taekwondo olimpijskim Hidori Cup. Dwójka z nich powróciła do domu z medalami. W zawodach wzięło udział około 350 zawodników z całej Polski.

W sobotę 13 maja w Olecku łomżyńscy taekwondziści wystartowali w Pucharze Polski P1 w taekwondo olimpijskim Hidori Cup. W zawodach wzięło udział około 350 zawodników z całej Polski. Młodzieżowy Klub Sportowy Medyk reprezentowało sześcioro zawodników.

Srebrny medal wywalczył Dawid Sakowski w kategorii młodzika, natomiast w tej samej kategorii wiekowej brązowy medal zdobyła Agnieszka Łapińska. Pozostali zawodnicy uplasowali się tuż za podium.

Trener: Paweł Remiszewski
Sponsor: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Piątnica

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości