Reklama

Srebro Rafała Czajkowskiego w Pucharze Polski w Taekwondo Olimpijskim

20/04/2015 05:09

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Olimpijczyk, działającego przy Publicznym Gimnazjum Nr9 im. Rodziny Lutosławskich w Łomży, uczestniczyli w minioną sobotę i niedzielę w Pucharze Polski w Taekwondo Olimpijskim Bydgoszcz Cap. Srebrny medal zdobył tam Rafał Czajkowski.

Honorowym Patronatem imprezę objął Prezydent Miasta Bydgoszczy oraz Polski Związek Taekwondo Olimpijskiego. W zawodach wystartowało 480 zawodników z całej Polski. Województwo Podlaskie reprezentowali zawodnicy w składzie: Dominika Kasprzak, Mateusz Kryszajtys, Karol Białobrzewski, Gabriel Czajkowski, Michał Czajkowski oraz Rafał Czajkowski, który jako jedyny wywalczył srebrny medal w kategorii wagowej 65 kg cadet.

- Na pochwałę za ducha walki zasługują: Dominika Kasprzak oraz Mateusz Kryszajtys dla których były to pierwsze tak poważne zawody - podkreśla trener zawodników Krzysztof Rychter.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama