Reklama

Stacja Narciarska w Rybnie rozpoczyna sezon. Wiemy, kiedy otwarcie!

11/12/2020 07:35

Nadchodzi dzień, na który czekają miłośnicy narciarstwa z północno-wschodniej Polski. W najbliższą sobotę Stacja Narciarska w Rybnie koło Łomży będzie już otwarta!

Sezon narciarski w Rybnie rozpocznie się 12 grudnia 2020 roku, a wyciągi tego dnia mają być czynne od godz. 10:00 do 20:30.  To dobra wiadomość dla miłośników białego szaleństwa, którzy w ubiegłym sezonie nie mieli wiele czasu na tego typu rozrywkę. 

"Niestety jazda w bieżacym sezonie będzie wyglądała troszkę inaczej. Bazując na aktualnych wytycznych, przepisach i zaleceniach wydanych przez GIS oraz MZiR wprowadziliśmy  dodatkowe procedury, które mają na celu zagwarantowanie  bezpieczeństwa wszystkim gościom oraz pracownikom  jak też limity osób korzystających z terenów narciarskich. W dniu otwarcia te limity wynoszą na terenie stacji : 200 osób, na obszarze wypożyczalni : 5 osób wypożyczających + 1 zwracająca sprzęt. Przy stoku narciarskim znajdziecie Państwo bar w którym otrzymacie (na wynos) m.inn. gorące napoje oraz ciepłe dania barowe (frytki, hod dog, zapiekanka)" - czytamy na stronie Stacji. 

Reklama

Przypomnijmy, że zimową aurę w Rybnie mogliśmy zobaczyć już na początku miesiąca.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości