Nadchodzi dzień, na który czekają miłośnicy narciarstwa z północno-wschodniej Polski. W najbliższą sobotę Stacja Narciarska w Rybnie koło Łomży będzie już otwarta!
Sezon narciarski w Rybnie rozpocznie się 12 grudnia 2020 roku, a wyciągi tego dnia mają być czynne od godz. 10:00 do 20:30. To dobra wiadomość dla miłośników białego szaleństwa, którzy w ubiegłym sezonie nie mieli wiele czasu na tego typu rozrywkę.
"Niestety jazda w bieżacym sezonie będzie wyglądała troszkę inaczej. Bazując na aktualnych wytycznych, przepisach i zaleceniach wydanych przez GIS oraz MZiR wprowadziliśmy dodatkowe procedury, które mają na celu zagwarantowanie bezpieczeństwa wszystkim gościom oraz pracownikom jak też limity osób korzystających z terenów narciarskich. W dniu otwarcia te limity wynoszą na terenie stacji : 200 osób, na obszarze wypożyczalni : 5 osób wypożyczających + 1 zwracająca sprzęt. Przy stoku narciarskim znajdziecie Państwo bar w którym otrzymacie (na wynos) m.inn. gorące napoje oraz ciepłe dania barowe (frytki, hod dog, zapiekanka)" - czytamy na stronie Stacji.
Reklama
Przypomnijmy, że zimową aurę w Rybnie mogliśmy zobaczyć już na początku miesiąca.