Reklama

Stacja paliw. Kierowca ciągnika najechał na osobówkę [FOTO]

23/09/2022 14:45

35-latek, który siedział za kierownicą ciągnika, o mało nie staranował fiata i siedzącego w nim 76-latka. Do zdarzenia doszło na stacji paliw.

Nietypowa kolizja na jednej ze stacji paliw w gminie Łomża. 35-letni kierowca ciągnika rolniczego wjeżdżając na stację paliw nie zauważył stojącego tam fiata i przednim kołem najechał na samochód.

- Siedzący za kierownicą 76-latek nie krył zdziwienia widząc, że traktor jedzie wprost na niego. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale sytuacja ta pokazuje, jak ważne jest obserwowanie otoczenia i zachowanie wymaganej ostrożności podczas manewrów na drodze - podkreśla Komenda Miejska Policji w Łomży. 

Reklama

35-latek był trzeźwy. Za kolizję został ukarany mandatem w wysokości 1000 złotych, a jego konto zasiliło 8 punktów karnych. Policjanci apelują o zachowanie rozsądku i ostrożności na drodze.  

Źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości