Wywrotka i półciężarówka zderzyły się ze sobą w Starej Łomży przy Szosie. Nikt nie został ranny. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.
W poniedziałkowy poranek (7.03) doszło do zdarzenia drogowego w Starej Łomży przy Szosie. Zderzyły się ze sobą dwie ciężarówki.
Na szczęście nic nikomu się nie stało.
Przejazd w miejscu zdarzenia jest utrudniony. Odbywa się jednym pasem.