Reklama

Strażacy z całego województwa rywalizowali w Łomży [VIDEO]

04/06/2016 10:57

XVIII Zawody Sportowo-Pożarnicze PSP województwa podlaskiego zgromadziły wczoraj na starcie ponad 120 strażaków z terenu całego województwa. Mistrzostwa województwa rozegrane zostały na obiektach Komendy Miejskiej PSP w Łomży.

Strażacy rywalizowali indywidualnie w dwóch konkurencjach, a na koniec wszystkie punkty były podliczane do klasyfikacji drużynowej. Konkurencje indywidualne to bieg na 100 metrów z przeszkodami i wspinanie z użyciem drabiny hakowej.

W klasyfikacji generalne najlepsza okazała się KM PSP w Białymstoku przed KM PSP w Suwałkach i KP PSP w Hajnówce. Drużyna strażaków z KM PSP w Łomży zajęła 7. miejsce. W zawodach uczestniczyło 14 drużyn.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama