Reklama

Strongmani powalczą o Puchar Prezydenta Łomży!

24/06/2015 09:33

W najbliższą sobotę mieszkańców naszego miasta czeka nie lada gratka. Na Stary Rynek zjadą się "siłacze" z całego kraju, by wziąć udział Mistrzostwach STRONGMAN o Puchar Prezydenta Miasta Łomża. Początek imprezy zaplanowany jest na godz. 16.00.

W zawodach wystartuje łącznie 10 zawodników, wśród nich m.in. Marcin Sendwicki, tegoroczny brązowy medalista Mistrzostw Świata Arnold Classic Strongman (zawody organizowane przez Arnolda Schwarzeneggera w USA). Strongman pochodzący z Bydgoszczy jest również aktualnym rekordzistą świata w wyciskaniu szwedzkiej belki.

Strongmani rywalizować będą w 6 konkurencjach:

Przeciąganie autobusu MPK
Opona 320 kg 6 obrotów + walizki 130 kg na rękę
Spacer Drwala 140 kg
Zegar 250 kg
Wyciskanie belki 100-110 kg
Kowadło 190 kg + 2 beczki po 70 kg + kula 100 kg
Nie zabraknie również konkursów dla publiczności. Chętni będą mogli sprawdzić swoje siły w wyciskaniu hantla ważącego 17,5 kg.

Reklama

Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości