Adam Styła z Zambrowa w parze z Krzysztołem Bułkowskim z Łomży zwyciężyli w Deblowych Mistrzostwa Ostrołęki w Tenisie Ziemnym. W finałowym spotkaniu na kortach przy ulicy Hallera pokonali ostrołęczan Daniela Dąbrowskiego i Jakuba Noska 9:4.
Do rywalizacji w imprezie przystąpiło dwanaście par deblowych m.in. z Łomży, Zambrowa, Makowa Mazowieckiego, Białegostoku oraz silna reprezentacja gospodarzy. W całej rywalizacji najlepszym deblem okazał się Styła/Bułkowski wygrywając zdecydowanie komplet spotkań.
Patronat honorowy nad imprezą sprawował prezydent miasta Ostrołęki Janusz Kotowski, a głównym sponsorem zawodów było miasto Ostrołęka. Sponsorem dodatkowym imprezy była Piekarnia Kurpiowska Serafin, a patronat medialny sprawował portal Moja Ostrołęka.
Ćwierćfinały:
Styła/Bułkowski - Waldziński/Bubień 9:3
Szabłowski/Gumoliński - Leonarski/Nowak 6:9
Kosowski/Durzyńska - Mrozek/Woźniak 9:4
Dąbrowski/Nosek - Kania/Matyczak 9:2
Półfinały:
Styła/Bułkowski - Kosowski/Durzyńska 9:5
Leonarski/Nowak - Dąbrowski/Nosek 3:9
Finał:
Dąbrowski/Nosek - Styła/Bułkowski 4:9