Reklama

Suchocka, Porowska, Oleksy i Wysocka jadą na turniej w Redzie

Cztery zawodniczki Młodzieżowego ŁKS-u Łomża otrzymały powołanie na III turniej kadry województwa podlaskiego U-15 kobiet, który odbędzie się w dniach 10 – 12 kwietnia w Redzie. To kolejne wyróżnienie dla młodych piłkarek z naszego miasta.

Do reprezentowania województwa podlaskiego wybrane zostały: Amelia Suchocka - skrzydłowa, Amelia Oleksy - środkowa pomocniczka, Lena Wysocka - środkowa obrończyni, Aleksandra Porowska - bramkarka.

Zawodniczki zapewniły sobie miejsce w kadrze U-15 po udanych konsultacjach szkoleniowych, które odbyły się w ubiegłym tygodniu. Ich dobra dyspozycja oraz zaangażowanie zostały docenione przez sztab szkoleniowy kadry wojewódzkiej.

Podopieczne trenerów Dariusza Narolewskiego oraz Bartłomieja Witkowskiego już wkrótce wyruszą do Redy, gdzie będą rywalizować z najlepszymi drużynami z innych regionów kraju. Udział w turnieju to dla nich nie tylko szansa na sportową rywalizację na wysokim poziomie, ale także możliwość dalszego rozwoju i zdobywania cennego doświadczenia.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości