Reklama

Sukcesy młodych lekkoatletów na Stadionie Narodowym

29/04/2015 06:57

W sobotę 25.04.2015 r. obchodziliśmy Narodowe Swięto Sportu. Z tej okazji przy Orlen Warsaw Marathon na Stadionie Narodowym wystartował Bieg na Tak, w którym wystartowali młodzi lekkoatleci z klas IV-VI z programu "Lekkoatletyka dla każdego".

Dziewczęta i chłopcy, podzieleni na kategorie wiekowe, mieli do pokonania dystans 1500 m. W każdej kategorii wiekowej wystartowało około 300 uczestników z całej Polski. Łomżyńska 17-osobowa grupa dzieci uczestnicząca w tym programie odniosła duży sukces.

Uczennica klasy IV Szkoły Podstawowej nr 5 Kamila Alachamowicz zajęła drugie miejsce. Chłopcy z klasy V Szkoły Podstawowej nr 10: Góralski Paweł VII miejsce, a Ptak Bartek IX miejsce.

Opiekunem grupy młodych sportowców był Andrzej Łukianiuk, który zaprasza chętnych na zajęcia w każdy poniedziałek, środę i piątek w godzinach od 17.00 do 18.30 na stadion przy Szkole Podstawowej nr 9 w Łomży, ul.Ks. Anny

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości