Żołnierze 18. Łomżyńskiego Pułku Logistycznego zwyciężyli w specjalnym meczu, który odbył się z okazji Święta Niepodległości. Miejscem sportowej rywalizacji był stadion miejski przy ul. Zjazd.
Na murawie zobaczyliśmy żołnierzy, radnych, urzędników i pracowników samorządowych.
- Kondycyjnie bardzo ciężko było wytrzymać ten mecz - mówił nam zmęczony ale zadowolony radny Piotr Serdyński. - Było ciężko, ale staraliśmy się jak mogliśmy. Najważniejsza jest dobra zabawa i to, żeby z uśmiechem świętować nasze narodowe Święto Niepodległości.
Ostatecznie to mundurowi okazali się skuteczniejsi. Drużyna 18. Łomżyńskiego Pułku Logistycznego pokonała Miasto aż 1-8. Było ciężko, bo drużyny walczyły o bramki aż przez 80 minut.
- Widać, że żołnierze trenują. Przede wszystkim zaskoczyli nas bardzo dobrą kondycją - komentował po meczu Andrzej Modzelewski, dyrektor MOSiR. - Chodziło tutaj o uczczenie naszego święta narodowego, jednego z najważniejszych, więc myślę, że impreza pod tym kątem była udana i na pewno wszyscy ją zapamiętamy.