Reklama

Święto Niepodległości na sportowo. Łomżyńscy żołnierze zwyciężyli [VIDEO i FOTO]

11/11/2021 18:23

Żołnierze 18. Łomżyńskiego Pułku Logistycznego zwyciężyli w specjalnym meczu, który odbył się z okazji Święta Niepodległości. Miejscem sportowej rywalizacji był stadion miejski przy ul. Zjazd.

Na murawie zobaczyliśmy żołnierzy, radnych, urzędników i pracowników samorządowych.

- Kondycyjnie bardzo ciężko było wytrzymać ten mecz - mówił nam zmęczony ale zadowolony radny Piotr Serdyński. - Było ciężko, ale staraliśmy się jak mogliśmy. Najważniejsza jest dobra zabawa i to, żeby z uśmiechem świętować nasze narodowe Święto Niepodległości.

Ostatecznie to mundurowi okazali się skuteczniejsi. Drużyna 18. Łomżyńskiego Pułku Logistycznego pokonała Miasto aż 1-8. Było ciężko, bo drużyny walczyły o bramki aż przez 80 minut.

Reklama

- Widać, że żołnierze trenują. Przede wszystkim zaskoczyli nas bardzo dobrą kondycją - komentował po meczu Andrzej Modzelewski, dyrektor MOSiR. - Chodziło tutaj o uczczenie naszego święta narodowego, jednego z najważniejszych, więc myślę, że impreza pod tym kątem była udana i na pewno wszyscy ją zapamiętamy.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości