Reklama

Szczypiornistki finiszują z kompletem zwycięstw

25/04/2016 05:56

Z kompletem zwycięstw zakończyły rozgrywki II ligi piłki ręcznej kobiet szczypiornistki GUKS "Dwójka" Łomża. W wyjazdowym, derbowym spotkaniu z KPR TPD Białystok, zespół prowadzony przez trenera Stanisława Niedbałę zwyciężył w sobotę 33:21. Był to ostani mecz tego sezonu.

Sobotnie zwycięstwo przypieczętowało wspaniałą postawę łomżyńskiej drużyny przez cały sezon. Dziewczęta z "Dwójki" pozostały niepokonane do końca i teraz przed nimi już tylko walka w barażach o awans do I ligi.

Zespół GUKS "Dwójka" był poza zasięgiem wszystkich pozostałych drużyn z grupie pomorskiej II ligi. W ośmiu meczach odniósł osiem zwycięstw rzucając rywalkom 234 bramki, a tracąc w tym czasie 173. Oba te wyniki są najlepszymi w lidze, bo żadna inna drużyna nie zdobyła więcej, ani nie straciła mniej bramek niż łomżyńskie piłkarki.

Reklama

Teraz pozostaje tylko życzyć łomżyńskiej drużynie zwycięskich spotkań barażowych i awansu do pierwszej ligi, a później samych zwycięstw na szczeblu ogólnopolskim.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama