Reklama

Szczypiornistki GUKS Dwójka najlepsze w województwie

14/03/2016 08:41

Pierwsze miejsce z kompletem zwycięstw w Podlaskiej Lidze Juniorek Młodszych zajęły szczypiornistki GUKS Dwójka Łomża, dzięki czemu awansowały do Ćwierćfinału Mistrzostw Polski. Podopieczne trenera Stanisława Niedbały rozegrały sześć spotkań, w których zdobyły 12 punktów. Nie zabrakło także wyróżnień indywidualnych.

Drużyna piłkarek ręcznych pod wodzą trenera Stanisława Niedbały nie pozostawiła cienia wątpliwości kto jest najlepszy w województwie podlaskim. Dziewczęta zwyciężyły we wszystkich sześciu meczach rozegranych w Podlaskiej Lidze Juniorek Młodszych, zdobywając komplet 12 punktów.

Szczypiornistki GUKS Dwójka rzuciły swoim rywalkom 94 bramki, z czego ponad połowę zdobyły bliźniaczki Michalina i Kaja Gryczewskie. Obie też znalazły się na podium najskuteczniejszych zawodniczek ligi. Michalina wygrała klasyfikację strzelczyń z wynikiem 35 bramek, a jej siostra była trzecia (22 bramki). W pierwszej dziesiątce klasyfikacji strzelczyń znalazła się również Natalia Klej. 18 rzuconych bramek dało jej szóste miejsce.

Reklama

Dziewczęta zagrają teraz w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski, do którego awansowały wraz z drugim zespołem ligi - TS Siemiatycze.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama