Reklama

Szybka jazda z finałem na latarni. Kierowca w szpitalu [FOTO]

22/12/2019 17:09

Około 70-letni kierowca volkswagena trafił do szpitala, po tym jak jego suv wypadł z zakrętu, ściął latarnię, spadł ze skarpy i wylądował na drzewie. Do zdarzenia doszło dziś około godziny 15. na ul. Sikorskiego przy moście „Hubala”.

Volkswagen touareg na zambrowskich numerach rejestracyjnych jechał od strony Piątnicy przez most „Hubala”. Na zakręcie kierowca stracił panowanie nad autem. Jego suv zjechał na lewy pas, gdzie uderzył w słup oświetleniowy, spadł ze skarpy i zatrzymał się na drzewie.

Około 70-letni mężczyzna został zabrany do szpitala.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości