Reklama

Tajemnica porannego wypadku na ul. Łukasińskiego: Kto kierował golfem? [FOTO]

17/08/2024 08:28

Dramatyczny poranek na ulicy Łukasińskiego w Łomży. Dziś około godziny 6 rano doszło tam do poważnego wypadku, w którym volkswagen golf, prowadzony przez młode osoby, wypadł z drogi i z ogromną siłą uderzył w podwójny słup energetyczny. Zdarzenie wstrząsnęło mieszkańcami, a tajemnica, kto kierował pojazdem, wciąż pozostaje prawdopodobnie nierozwiązana.

Z relacji świadków wynika, że po wypadku z miejsca zdarzenia zbiegły 2-3 osoby. Policja szybko podjęła działania, organizując pościg za uciekinierami. Dzięki temu udało się ująć dwie osoby, które zostały zatrzymane przez funkcjonariuszy. Według nieoficjalnych informacji, niektórzy z uczestników wypadku byli pod wpływem alkoholu.

Na miejscu pojawiły się także dwie załogi karetek pogotowia, które udzieliły pomocy poszkodowanym. Dwie młode osoby zostały przewiezione do szpitala, gdzie trwają dalsze badania.

Reklama

Jednak kluczowe pytanie wciąż pozostaje bez odpowiedzi: kto kierował golfem? Mieszkańcy Łukasińskiego, którzy obserwowali sytuację, zauważają, że żadna z osób nie chciała przyznać się do prowadzenia pojazdu. To tylko potęguje zagadkę i budzi kolejne pytania.

Na miejscu wypadku nadal pracują służby, które dokładnie badają wszystkie okoliczności zdarzenia. Policja prowadzi intensywne dochodzenie, by ustalić, co dokładnie wydarzyło się o poranku na ul. Łukasińskiego.

Ze względu na uszkodzenie słupa mogą wystąpić przerwy w dostawie energii elektrycznej. Na miejscu działa pogotowie energetyczne. 

Reklama

 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 17/08/2024 10:13
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości