Przed spotkaniem ŁKS-u Łomża z Legionovią Legionowo zawodnik gospodarzy odebrał statuetkę.
Kamil Wenger w opinii kibiców był najlepszym piłkarzem marca. 32-latek przed startem rundy wiosennej został pozyskany z Hutnika Kraków. Z miejsca stał się kluczowym graczem w układance Marcina Płuski.
Wystąpił we wszystkich spotkaniach na wiosnę, od pierwszej do ostatniej minuty. Dwukrotnie obejrzał żółtą kartkę.