Reklama

Taki obrońca to skarb. Brawo Kamilu!

07/04/2024 10:18

Przed spotkaniem ŁKS-u Łomża z Legionovią Legionowo zawodnik gospodarzy odebrał statuetkę.

Kamil Wenger w opinii kibiców był najlepszym piłkarzem marca. 32-latek przed startem rundy wiosennej został pozyskany z Hutnika Kraków. Z miejsca stał się kluczowym graczem w układance Marcina Płuski.

Wystąpił we wszystkich spotkaniach na wiosnę, od pierwszej do ostatniej minuty. Dwukrotnie obejrzał żółtą kartkę.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości