Do zdarzenia doszło około godz. 10:00 na skrzyżowaniu ulic Nowogrodzkiej i Bernatowicza.
Najprawdopodobniej to kierująca toyotą wymusiła pierwszeństwo na kierowcy audi, który jazdę zakończył na stojącym obok jezdni słupie. Na szczęście nic nikomu się nie stało.
Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Okoliczności zdarzenia wyjaśnią policjanci.