Dzisiejszy atak zimy spowodował wiele utrudnień na drogach regionu. Doszło już do co najmniej kilkunastu kolizji. Przed godziną 14 tir zablokował ul. Zjazd – nie mógł wjechać pod wzniesienie. Na szczęście odpowiednie służy szybko zareagowały.
Sytuacja nie jest dobra, bo cały czas przed południem i po południu padał śnieg. Jezdnie na wielu trasach są oblodzone. W niektórych miejscach pełno jest śniegu. Jednak sukcesywnie się to zmienia, bo drogowcy ruszyli do akcji odśnieżania.
Przed godziną 14 tir zablokował wjazd do Łomży . Na wysokości hotelu Gromada nie mógł wjechać pod wzniesienie. Na szczęście zwinni drogowcy z dwóch pługopiaskarek z MPGKiM-u pomogli kierowcy lubuskiego tira. Całością akcji kierowali policjanci z łomżyńskiej drogówki.