Reklama

Tłumy narciarzy i snowboardzistów na stoku w Rybnie [FOTO]

14/02/2021 13:57

Otwarcie stoków 12 lutego mogło oznaczać tylko jedno – do Stacji Rybno zjechało mnóstwo osób. Pasjonaci zimowych sportów są zadowoleni, że w końcu mogą pojeździć na nartach. Natomiast pracownicy obsługujący stok zapewniają, że zasady reżimu sanitarnego są przestrzegane.

Jeszcze do niedawna przeszkodą do otwarcia stoku były nie tylko brak śniegu i mrozu, ale także wprowadzone obostrzenia związane z COVID-19.

Stok w Rybnie koło Łomży otworzył się w piątek 12. Dziś, w pierwszą niedzielę swojej działalności, stok przyciągnął prawdziwe tłumy. Nic dziwnego, pogoda była idealna na zimowe szaleństwa. Na parkingu trudno znaleźć było wolne miejsce.

Zobaczcie, jak bawili się narciarze i snowboardziści w ten piękny słoneczny dzień!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości