Magda Bochenek w dzisiejszym programie "TO JEST TEMAT" rozmawia z Alicją Łepkowską-Gołaś.
Czy bycie "dwójką" na listach wyborczych wystarczy? Gorąca rozmowa w gorącym czasie kampanijnym z oficjalną kandydatką Koalicji Obywatelskiej.
Nie przegapcie odcinka "To jest temat". Kontakt z redaktorką Magdaleną Bochenek - tojesttemat@mylomza.pl
Zapraszamy do oglądania i komentowania! Premiera o godz. 12:00