Dzisiejszym naszym gościem jest Tadeusz Zysik, naczelnik Urzędu Skarbowego w Łomży. W rozmowie z Magdą Bochenek opowiedział on m.in. o Polskim Ładzie i zmianach podatkowych, jakie wprowadził oraz rozliczaniu PIT.
Nie przegapcie odcinka "To jest temat" o godzinie 20:00 na antenie portalu mylomza.pl.
Kontakt z redaktorką Magdaleną Bochenek - tojesttemat@mylomza.pl
Zapraszamy do oglądania i komentowania!