Magda Bochenek w dzisiejszym programie “TO JEST TEMAT” rozmawia z dyrektorem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży Mirosławem Oliferukiem.
Mija właśnie 25- lat powołania WORD-u w Łomży. Ile dziennie osób przystępuje do egzaminów? Dlaczego Łomża jest tak atrakcyjna dla kursantów? Czy taka ilość "elek" w naszym mieście może mieć pozytywny wpływ na innych kierowców? Nie przegapcie odcinka "To jest temat" o godzinie 13:00 na antenie portalu mylomza.pl.
Kontakt z redaktorką Magdaleną Bochenek - tojesttemat@mylomza.pl
Zapraszamy do oglądania i komentowania!