TO JEST TEMAT! Monika Orłowska o WOŚP: Jeżeli ktoś nie widział tego sprzętu to jest szczęśliwym człowiekiem #38

24/01/2024 19:51

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Łomży i okolic do oglądania najnowszego odcinka naszego programu "To jest temat" na portalu mylomza.pl. W tym wydaniu będziemy mieli przyjemność rozmawiać z Moniką Orłowską, szefową łomżyńskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Prowadząca dziennikarka Magda Bochenek, poruszy z naszym gościem ważne i aktualne tematy. Będzie mowa o 32. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w najbliższą niedzielę zarówno w Łomży, Piątnicy, jak i w Kolnie. Omówimy szczegółowy program nadchodzącej niedzieli, abyście mogli w pełni wykorzystać to wydarzenie. Ponadto porozmawiamy o wartości pomagania oraz o reakcjach społecznych na działalność WOŚP, w tym o hejcie.

To wyjątkowa okazja, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak WOŚP wpływa na naszą lokalną społeczność i jak możemy się zaangażować. Dołączcie do nas i bądźcie częścią tej ważnej rozmowy. Zapraszamy na mylomza.pl!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 30/12/2024 09:47

Najnowsze rolki



Najnowsze wiadomości