Nasza dziennikarka Magda Bochenek w dzisiejszym programie TO JEST TEMAT, rozmawia z byłym wikariuszem biskupim ds. duszpasterstwa a obecnym proboszczem Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łomży.
Czy ks. Czaplicki oglądał “Franciszkańską 3”? Czy jest zaniepokojony działaniami sekciarskimi suspendowanych kapłanów w naszej diecezji?
Nie przegapcie pierwszego odcinka "To jest temat" o godzinie 12:00 na antenie portalu mylomza.pl.
Kontakt z redaktorką Magdaleną Bochenek - tojesttemat@mylomza.pl
Zapraszamy do oglądania i komentowania!