O wyzwaniach stojących przed nowym rokiem szkolnym rozmawiamy dziś z Bożeną Śliwowską, dyrektorem Szkół Katolickich w Łomży.
Magda Bochenek w programie "TO JEST TEMAT"
To będzie trudny rok szkolny. Do liceów i techników już za kilka dni pójdą uczniowie, którzy zaczynali edukację w wieku sześciu i siedmiu lat. Jej skutki dzieci odczuły już w rekrutacji ubiegłorocznej. Teraz może być jeszcze trudniej.
- Wyremontowaliśmy trzecie piętro, stworzyliśmy nową salą biologiczną, stworzyliśmy nową salę informatyczną, a teraz dostosowaliśmy trzy sale na potrzeby tego roku - mówi w rozmowie z nami dyrektor Śliwowska.
- Nie zdarzało się, żeby tak dużo dzieci przyszło z płaczem, że tu się nie dostało, tu się nie dostało - dodaje nasz gość.
Reklama
Nie przegapcie odcinka "To jest temat". Kontakt z redaktorką Magdą Bochenek - tojesttemat@mylomza.pl
Zapraszamy do oglądania i komentowania!