Magda Bochenek w dzisiejszym programie "TO JEST TEMAT" rozmawia ze starostą łomżyńskim Lechem Szabłowskim.
O zupełnie nowej odsłonie Łomżyńskiego Forum Samorządowego, nowych władzach, spółkach, inwestycjach, stosunkach w Ratuszem i muzeum w Drozdowie - opowiada nam starosta Lech Szabłowski.
Nie przegapcie odcinka "To jest temat". Kontakt z redaktorką Magdaleną Bochenek - tojesttemat@mylomza.pl
Zapraszamy do oglądania i komentowania!