Reklama

To już kolejne potrącenie na pasach w tym tygodniu! Poszkodowany w szpitalu [FOTO]

13/02/2020 14:41

Przechodzący przez przejście dla pieszych starszy mężczyzna został potrącony przez volkswagena. Do zdarzenia doszło około godz. 14:00, tuż obok komendy straży pożarnej w Łomży. Poszkodowany trafił do szpitala.

Wstępne ustalenia wskazują na to, że kierowca volkswagena jechał lewym pasem ul. Sikorskiego w kierunku ul. Nowogrodzkiej. Zbliżając się do przejścia ominął pojazd znajdujący się na prawym pasie i potrącił przechodzącego przez przejście starszego mężczyznę. Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Wyjaśnieniem dokładnych okoliczności zajmie się policja. 

To kolejne w tym tygodniu potrącenie w Łomży. Do pierwszego tego typu wypadku doszło w miniony poniedziałek na ul. Poznańskiej,  gdzie kierujący citroenem potrącił przechodzącego przez przejście pieszego. 65-letni mężczyzna w stanie ciężkim trafił do szpitala. Niedługo po wypadku zmarł. 

Reklama

Tego samego dnia uderzona przez dostawczego fiata została kobieta, która najprawdopodobniej wtargnęła na ruchliwą jezdnię na czerwonym świetle. Tym razem zdarzenie miało miejsce na alei Legionów.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości