Reklama

Toyota wypadła z drogi [FOTO]

22/05/2021 14:40

Między Starym Bożejewem a Kramkowem na drodze krajowej nr 61 samochód osobowy wypadł z drogi. Dwie osoby zostały niegroźnie ranne.

Do zdarzenia doszło przed godziną 13.30

Toyota jadąca od strony Wizny w kierunku Łomży wypadła z drogi i uderzyła w płot. Dwie osoby podróżujące osobówką zostały poszkodowane. Prawdopodobną przyczyną wypadnięcia była śliska nawierzchnia.

W miejscu zdarzenia ruch odbywa się wahadłowo.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości