Między Starym Bożejewem a Kramkowem na drodze krajowej nr 61 samochód osobowy wypadł z drogi. Dwie osoby zostały niegroźnie ranne.
Do zdarzenia doszło przed godziną 13.30
Toyota jadąca od strony Wizny w kierunku Łomży wypadła z drogi i uderzyła w płot. Dwie osoby podróżujące osobówką zostały poszkodowane. Prawdopodobną przyczyną wypadnięcia była śliska nawierzchnia.
W miejscu zdarzenia ruch odbywa się wahadłowo.