Reklama

Tragedia na DK61. Kierowca próbował uniknąć zderzenia?

18/12/2019 11:29

Wiele wskazuje na to, że brawura kierowcy opla mogła nie być przyczyną wczorajszego śmiertelnego w skutkach wyprzedzania w Rydzewie. Mężczyzna mógł zjechać na przeciwległy pas ruchu, ratując się przed innym zderzeniem. Zakończyło się to tragicznie.

Wracamy do sprawy wczorajszego wypadku na drodze krajowej nr 61, w którym zginął 21-letni mieszkaniec gminy Miastkowo.

Pierwsze ustalenia policji wskazywały na to, że kierowca opla jadącego od Ostrołęki w kierunku Łomży prawdopodobnie wyprzedzał dwa pojazdy osobowe, w wyniku czego czołowo zderzył się z samochodem ciężarowym. Brawura mogła jednak nie być przyczyną śmiertelnego w skutkach wyprzedzania.  Wiele wskazuje na to, że 21-latek zjeżdżając wtedy na przeciwległy pas ruchu mógł ratować się przed uderzeniem w tył jadącego przed nim pojazdu, który gwałtowanie zahamował.  

Reklama

Dokładne okoliczności będą wyjaśniali teraz łomżyńscy śledczy. Czynności prowadzone są pod nadzorem prokuratury.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości