Reklama

Tragedia na motocyklu! 45-latek nie żyje po zderzeniu z łosiem

18/06/2021 20:08

45-letni motocyklista zderzył się z łosiem. Zginął na miejscu, a podróżujący z nim 13-latek trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło po godzinie 17 na terenie powiatu wysokomazowieckiego w rejonie miejscowości Mścichy. 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 45 letni kierowca najechał na przechodzące drogą zwierzę. Pasażerem był 13-latek. Niestety kierowca zginął. 13-latek śmigłowcem został przetransportowany do szpitala - informuje Marcin Gawryluk z zespołu prasowego KWP w Białymstoku. 

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności zdarzenia. 

fot. ilustracyjne

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości