Nie żyje 62-letnia kobieta, która ucierpiała w wypadku motocykla pod Zbójną. Pomimo transportu śmigłowcem do szpitala w Białymstoku, nie udało się jej uratować.
Do wypadku doszło wczoraj około godziny 10:00. W stojącą na poboczu ciężarówkę, której kierowca zmieniał koło, uderzył motocykl. Kierujący jednośladem prawdopodobnie nie zauważył samochodu i zahaczył o tylny zderzak.
W wyniku zdarzenia ciężko ranny został 73-letni kierujący motocyklem i 62-letnia pasażerka. Kobietę helikopterem przetransportowano do szpitala w Białymstoku, gdzie wczoraj zmarła. Mężczyzna wciąż przebywa w szpitalu w Łomży. W wypadku stracił stopę.
Obydwoje to mieszkańcy Gminy Zbójna.
Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Łomży.