Reklama

Tragedia w Nowym Roku. Kierowca zginął na miejscu [FOTO]

02/01/2021 11:25

Tragiczny pierwszy dzień roku. W pobliżu wsi Kurpiewskie (gm. Lelis) zginął kierowca bmw na podłomżyńskich numerach rejestracyjnych. Do wypadku doszło w pobliżu wsi Kurpiewskie (gm. Lelis) od strony miejscowości Szkwa, niedaleko granicy powiatów łomżyńskiego i ostrołęckiego.

Do tego tragicznego wypadku doszło wczoraj około godziny 20.

- Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy kierujący bmw 35-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego stracił panowanie nad pojazdem. Samochód wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca zginął na miejscu - mówi podkom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy rozbite bmw 

fot. www.moja-ostroleka.pl

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości