Reklama

Tragiczny finał wypadku na obwodnicy Łomży – nie żyje motocyklista

24/05/2025 09:49

Nie żyje motocyklista, który uległ wypadkowi wczoraj wieczorem na obwodnicy Łomży. Jak poinformował dziś rano młodszy inspektor Tomasz Krupa, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku, mężczyzna zmarł w szpitalu mimo podjętych prób ratowania życia.

Do tragicznego zdarzenia doszło około godziny 20:30 na drodze ekspresowej S61, na wysokości miejscowości Stare Sierzputy. Na zwężonym odcinku trasy motocyklista – jadąc w kierunku Warszawy – próbował wyprzedzić ciężarówkę. Podczas manewru najprawdopodobniej zahaczył o pachołek drogowy i z impetem uderzył w bariery ochronne.

Siła uderzenia była ogromna. Mężczyzna stracił stopę. Ranny został przetransportowany do szpitala w stanie ciężkim. Niestety, lekarzom nie udało się go uratować.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości