Na drodze ekspresowej S8 doszło do zderzenia trzech pojazdów ciężarowych. W wyniku wypadku zginęła jedna osoba. Droga w kierunku Białegostoku jest całkowicie zablokowana.
Do tragicznego zdarzenia doszło dziś rano. Na trasie łączącej Warszawę z Białymstokiem, na wysokości miejscowości Przyjmy (powiat ostrowski), zderzyły się trzy samochody ciężarowe. W wyniku zderzenia jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.
Na miejscu wypadku pracują służby ratunkowe. Trasa w kierunku Białegostoku pozostaje całkowicie nieprzejezdna. Policja wprowadziła objazdy – samochody kierowane są drogą serwisową z Wyszkowa przez miejscowość Poręba w stronę Dybek.
Utrudnienia w ruchu mogą potrwać jeszcze kilka godzin.