Reklama

Tragiczny wypadek w gminie Nowogród. Nie żyje młody mężczyzna [FOTO]

20/02/2022 00:01

Jedna osoba nie żyje, a druga trafiła do szpitala, po wypadku na drodze między Serwatkami a Kupniną w gminie Nowogród.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło dziś po godzinie 22.

Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca rozpędzonego opla, jadąc do strony Kupniny, stracił panowanie nad autem, jego pojazd wypadł z drogi i roztrzaskał się o przydrożne drzewo.

Wezwani na miejsce zdarzenia strażacy natychmiast przystąpili do akcji ratowniczej. Za pomocą specjalistycznego sprzętu hydraulicznego wykonali dostęp do zakleszczonych osób. Niestety jednego z nich nie dało się uratować. Drugi młodzieniec trafił do łomżyńskiego szpitala.

Reklama

Na miejscu pracuje policja, która ustala szczegóły i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama