Do tragicznego w skutkach zderzenia doszło dziś na drodze wojewódzkiej nr 645. W wypadku zginęła pasażerka osobowego opla.
Do zdarzenia doszło kilka kilometrów od naszego powiatu, pomiędzy miejscowościami Kuzie i Łyse. Zderzyły się tam dwa samochody: dostawcze iveco i osobowy opel vectra. Niestety, jest to wypadek ze skutkiem śmiertelnym. W wyniku zdarzenia zginęła pasażerka osobowego opla. Kierujący obu pojazdów zostali przewiezieni do szpitala.
- Jak wynika ze wstępnych ustaleń 71 - letni kierujący oplem vectra na łuku drogi wojewódzkiej W645 nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego wpadł w poślizg następnie prawym bokiem pojazdu uderzył w przód nadjeżdżającego z naprzeciwka dostawczego Iveco. Niestety w wyniku zdarzenia śmierć poniosła pasażerka opla w wieku około 40 lat. Zarówno kierowca opla, jak i iveco byli trzeźwi - informuje podkom. Tomasz Żerański.
Reklama
Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśni policja. Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowan
Podkom. Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce apeluje, by zdjąć nogę z gazu i dostosować prędkość do warunków panujących na drodze.