Reklama

Trasa Łomża-Ostrołęka: Dostawczak zderzył się z ciągnikiem

10/05/2024 13:25

Wczesnym popołudniem doszło do poważnego wypadku na trasie Łomża-Ostrołęka. Ciągnik z przyczepą wjechał w dostawczaka, gdy ten go wyprzedzał. Prawdopodobnie jedna z osób trafi do szpitala.

Dziś po godzinie 12:00 doszło do zderzenia busa i ciągnika rolniczego z przyczepą. Miało to nastąpić podczas wyprzedzania ciągnika przez busa. Kierowca pojazdu rolniczego prawdopodobnie nie zauważył wyprzedzającego go dostawczaka i chciał skręcić w lewo. Podczas tego manewru miał wjechać w pojazd.

- Na DK61 (trasa Łomża-Ostrołęka) doszło do zderzenia busa i ciągnika rolniczego z przyczepą. Aktualnie droga jest zablokowana w obu kieunkach - poinformował st. post. Konrad Karwacki, Zespół Prasowy KWP w Białymstoku.

Reklama

Jedna z osób biorąca udział w kolizji prawdopodobnie trafi do szpitala.

Źródło: Zespół Prasowy KWP w Białymstoku. Aktualizacja: 10/05/2024 14:51
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości