Reklama

Triumfowali podczas zawodów pięściarskich

17/02/2015 06:18

Podczas zakończonych w weekend w Sokółce zawodów pięściarskich Mistrzostw Okręgu Województwa Podlaskiego świetnie wypadli zawodnicy z BKS Tiger z Łomży. Turniej był jednocześnie eliminacją do Mistrzostw Polski Juniorów w Boksie.

Z młodzików w kategorii 50kg tytuł mistrza zdobył Kamil Jurczyk. Spośród kadetów w kategorii 46kg tytuł wicemistrza wywalczył Karol Kulikowski. Następnie: kategoria 54kg - Adrian Oleksiej - mistrzostwo okręgu, kategoria 57kg Eryk Pewczyński - mistrzostwo okręgu, kategoria 60kg - Marcin Kapelowski - mistrzostwo okręgu, zaś w kategorii 66 kg - o tytuł mistrza okręgu w nadchodzących zawodach w Piątnicy (28 lutego) powalczy Mateusz Gawędzki (Mistrz Polski Młodzików w boksie). Jego konkurentem będzie Piotr Wielgat, zawodnik augustowskiego Sztormu.

Podczas turnieju wręczono puchary dla najlepszego zawodników. Łomżyńscy bokserzy z klubu Tiger zdobyli tytuły: najlepszy młodzik - Kamil Jurczyk, najlepszy kadet - Eryk Pewczyński, najlepszy junior – Piotr Arnista.

Reklama

Zawody odbywały się zgodnie z przepisami światowej organizacji boksu amatorskiego AIBA. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama