Od kilku godzin w Łomży i regionie dają o sobie znać obfite opady śniegu. Doszło już do pierwszych zdarzeń drogowych.
Przed południem, na trasie wojewódzkiej nr 645 w Nowogrodzie, na łuku drogi, ciężarówka wpadła do przydrożnego rowu. Na szczęście kierowcy nic się nie stało.
Według naszych informacji w terenie samej gminy Łomży doszło już dziś do kilku kolizji spowodowanych oblodzeniem na drogach.
Kierowcy! Powinniśmy dostosować prędkość do panujących warunków na drodze.
W związku ze spadkiem temperatury w wielu miejscach mogły wystąpić oblodzenia dróg i chodników w całym regionie. IMGW prognozuje, że w ciągu dnia nadal będą występowały opady, a temperatura powietrza wyniesie od -1 st. C do -3 st. C.
fot. Czytelnik portalu