Reklama

Truszkowski trenerem Korony Ostrołęka

05/05/2016 13:23

Napastnik ŁKS-u 1926 Łomża Marcin Truszkowski został zatrudniony na stanowisku trenera drużyny seniorów występującej w lidze okręgowej Korony Ostrołęka. Zastąpił on Michała Robaszkiewicza, który pracował z zespołem seniorów od początku sezonu. Truszkowski zamierza łączyć obowiązki trenera Korony i zawodnika ŁKS-u.

Marcin Truszkowski został ponownie piłkarzem ŁKS-u 1926 w przerwie zimowej obecnego sezonu. Umowa łomżyńskiego klubu z napastnikiem zawarta została na okres jednego roku. Oznacza to, że Truszkowski jest nią związany jeszcze do grudnia 2016. Z kolei umowę z Koroną podpisał na razie tylko do czerwca br. czyli do końca sezonu, jednak z opcją jej przedłużenia. Jak powiedział Truszkowski portalowi Moja Ostrołęka, będzie on chciał wypełnić kontrakt wiążący do z ŁKS 1926 Łomża.

- Mam umowę do końca 2016 roku i będę chciał walczyć z ŁKS Łomża w rozgrywkach nowej III ligi o jak najlepsze wyniki - mówi Marcin Truszkowski. - Chciałbym połączyć te dwie funkcje. Na pewno nie będę grającym trenerem Korony. W klubie chcę się skupić wyłącznie na szkoleniu i osiąganiu z piłkarzami jak najlepszych wyników.

Reklama

Zarząd ŁKS 1926 został poinformowany przez zawodnika o jego zamiarach i postanowił nie robić mu przeszkód w rozpoczęciu nowego etapu życia zawodowego. Pytanie tylko, co okaże się ważniejsze dla samego Truszkowskiego w przypadku, gdy na przykład pokrywać się będą terminy spotkań ŁKS-u i Korony. Jak na razie zawodnik jest kontuzjowany i w tym sezonie problem się nie pojawi. Nie wiadomo też, czy Truszkowski pozostanie trenerem Korony na kolejny sezon. Pytanie jest więc może na razie trochę "na wyrost". Póki co Truszkowski i tak nie gra z powodu urazu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości