Reklama

Trzecia osoba zmarła w szpitalu, dwie wciąż walczą o życie [FOTO]

20/03/2021 10:57

17-latka podróżująca audi to trzecia ofiara śmiertelna wczorajszego tragicznego wypadku w gminie Myszyniec. Audi 80 podróżowała grupa pięciorga nastolatków. Za kierownicą siedział młody, zaledwie 19-letni chłopak.

W czołowym zderzeniu audi z tirem, do którego doszło w piątkowe popołudnie w Surowem (gm. Czarnia), na miejscu zginęły dwie osoby. Bilans niestety zwiększył się. Trzecia osoba zmarła w szpitalu.

- Za kierownicą audi 80 siedział 19-letni mężczyzna. Autem podróżowały kobiety w wieku 18 i 17 lat oraz dwie osoby w wieku 16 lat - mówił asp. Krzysztof Kolator z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

19-letni kierowca audi i 18-letnia pasażerka zginęli na miejscu. Pomimo wysiłków lekarzy, w szpitalu zmarła 17-letnia dziewczyna. Pozostałe dwie osoby walczą o życie.

Reklama

Podróżujący audi pochodzili z pobliskiej wsi w powiecie ostrołęckim.

Do wypadku doszło w piątkowe popołudnie kilka minut przed godz. 17.00. Osobowe audi 80 zderzyło się z tirem.

Jak przekazuje portal moja-ostroleka.pl, 19-letni kierowca audi 80, jadąc od strony Chorzel w kierunku Myszyńca, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Samochód zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czoło z jadącą z naprzeciwka ciężarówką marki Scania. Autem osobowym podróżowało pięć osób. Kierowca i jedna z pasażerek zginęli na miejscu. Kolejna młoda kobieta zmarła w szpitalu. Dwie osoby, które przeżyły wypadek, walczą o życie. Kierowcy tira nic się nie stało.

Reklama

Usuwanie skutków wypadku zakończyło się dopiero po północy.

fot. KSRG OSP Chorzele

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości