17-latka podróżująca audi to trzecia ofiara śmiertelna wczorajszego tragicznego wypadku w gminie Myszyniec. Audi 80 podróżowała grupa pięciorga nastolatków. Za kierownicą siedział młody, zaledwie 19-letni chłopak.
W czołowym zderzeniu audi z tirem, do którego doszło w piątkowe popołudnie w Surowem (gm. Czarnia), na miejscu zginęły dwie osoby. Bilans niestety zwiększył się. Trzecia osoba zmarła w szpitalu.
- Za kierownicą audi 80 siedział 19-letni mężczyzna. Autem podróżowały kobiety w wieku 18 i 17 lat oraz dwie osoby w wieku 16 lat - mówił asp. Krzysztof Kolator z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.
19-letni kierowca audi i 18-letnia pasażerka zginęli na miejscu. Pomimo wysiłków lekarzy, w szpitalu zmarła 17-letnia dziewczyna. Pozostałe dwie osoby walczą o życie.
Podróżujący audi pochodzili z pobliskiej wsi w powiecie ostrołęckim.
Do wypadku doszło w piątkowe popołudnie kilka minut przed godz. 17.00. Osobowe audi 80 zderzyło się z tirem.
Jak przekazuje portal moja-ostroleka.pl, 19-letni kierowca audi 80, jadąc od strony Chorzel w kierunku Myszyńca, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Samochód zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czoło z jadącą z naprzeciwka ciężarówką marki Scania. Autem osobowym podróżowało pięć osób. Kierowca i jedna z pasażerek zginęli na miejscu. Kolejna młoda kobieta zmarła w szpitalu. Dwie osoby, które przeżyły wypadek, walczą o życie. Kierowcy tira nic się nie stało.
Usuwanie skutków wypadku zakończyło się dopiero po północy.
fot. KSRG OSP Chorzele