Osoby poszkodowane i utrudnienia w ruchu - w okolicach szpitala potrącono dwóch mężczyzn.
W środę (23.02), przed godz. 18:00, doszło do potrącenia dwóch mężczyzn. Volkswagen passat jechał od strony szpitala wojewódzkiego w kierunku Zambrowa. Zdarzenie miało miejsce w okolicach hotelu pielęgniarek. Jeden z poszkodowanych wymagał opieki medycznej. Drugi miał łagodne obrażenia. Trzeciemu nic się nie stało, bo zdążył uciec przed pojazdem. Kierowca był trzeźwy.
Pas w kierunku Zambrowa stoi.