Reklama

Turniej Deblowy o Puchar Prezydenta Miasta Łomży [FOTO]

21/08/2019 07:20

Siedem par deblowych wzięło udział w kolejnej edycji Turnieju Deblowego o Puchar Prezydenta Miasta Łomży. W rozgrykach na kortach MOSiR-u triumfowali Aleksandra Durzyńska i Wiktor Kosowski.

Turniej rozgrywany był w kategorii open (turniej główny oraz "pocieszka" dla par, które przegrały swoje pierwsze mecze). W spotkaniu finałowym naprzeciw siebie stanęli "mistrz" i "uczeń", czyli założyciel UKS "Return" Łomża Tomasz Waldziński (który grał w parze z Wojciechem Bubieniem - trenerem z USA) oraz Wiktor Kosowski, wielokrotnie nagradzany podczas tenisowych turniejów. Spotkanie finałowe ostatecznie zakończyło się wynikiem 2:0 dla drużyny Kosowskiego i Durzyńskiej, którzy kolejno zwyciężali 7/6 i 6/2.Trzecie miejsce przypadło Agnieszce i Rafałowi Murawskim z Łodzi, którzy przez okres wakacyjny trenują z zawodnikami "Return" Łomża. To właśnie oni w półfinale 5/7, 6/2, 17/15 pokonali parę Tadeusza Cieśluka i Jacka Kotowskiego.

Uczestnicy Turnieju Deblowego o Puchar Prezydenta Miasta Łomży otrzymali pamiątkowe medale i wejściówki do Parku Wodnego, a do najlepszych trafiły puchary i zestawy upominków.

Reklama

fot. MOSiR

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości