Reklama

Turniej Łomża Cup 2021 za nami [VIDEO i FOTO]

30/08/2021 14:09

​​​​​​​W miniony weekend na Stadionie Miejskim w Łomży odbył się turniej piłkarski "Łomża Cup". W naszym mieście rywalizowali młodzi piłkarze z roczników 2010-2014.

W weekendowej  rywalizacji oprócz gospodarzy udział wzięli m.in. Wigry Suwałki, Hetman Tykocin, Lider Łomża, Olimpia Zambrów, MKS Ostowianka Ostrów Mazowiecka.

- Takie turnieje są potrzebne. Jest to dobry sprawdzian dla dzieci, też i dobra zabawa po całym tygodniu spędzonym – przykładowo – w szkole, czy w domu – uważa Kamil Parol, trener MŁKS.

Pierwszy turniej „Łomża Cup” odbył się w 2018 roku, by uczcić 600. rocznicę nadania Łomży praw miejskich. Po roku przerwy udało się zorganizować kolejną odsłonę.

Reklama

Gospodarzem turnieju był Młodzieżowy Łomżyński Klub Sportowy, a sponsorem głównym PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości